درباره ما

ما را بهتر بشناسید

شرکت سیم جوش کویر در سال ١٣٩٢ با هدف متعالی ایجاد اشتغال، تولید و خدمت در جامعه اسلامی پا به عرصه صنعت گذاشت و با توکل به خدا و تلاش شبانه روزی دست اندرکاران توانسته است در بغرنج ترین دوران اقتصاد کشور سهمی کوچک در چرخاندن چرخ های تولید کشور داشته باشد. مفتخریم که اعلام کنیم مفتول پر کربن این شرکت با نام تجاری “گرمسار اسپرینگ” (Garmsar Spring) توانسته است بالاترین استانداردهای کیفی را در صنعت مفتول های فنری اخذ نماید و در بازار های داخلی نماد کیفیت و رضایت مشتری به حساب آید. واحد بازاریابی و فروش در شرکت سیم جوش کویر با همکاری کارشناسان واحد تحقیق و توسعه نیازهای تخصصی مشتریان را به بهترین نحو و با همراهی های مداوم برآورده خواهد نمود. آماده سازی مقدمات ورود به بازارهای صادراتی از جمله فعالیت های کنونی این دپارتمان می باشد.

امید است با لطف خداوند متعال و همت بیش از پیش مدیران و کارگران این مجموعه دوران بلوغ و اوج گیری خود را در زمینه تامین انواع مفتول های پیشرفته صنعتی ادامه داده و در جهت خودکفایی، ارزش آفرینی و تولید ثروت در ایران اسلامی به نوبه خود قدمی در تحقق عملی اقتصاد مقاومتی بردارد.

  • مفتول کلاف
  • مفتول شاخه
  • مفتول فولادی پر کربن
  • مفتول کم کربن
  • مفتول فنر

ما در کار مفتول حرفه ای هستیم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

حقایق و ارقام ما

شما می توانید در زمینه مفتول به ما اعتماد کنید.

7سال تجربه
30پرسنل
3دریافت مدارک کیفیت
100مشتریان ما